Про підприємство

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДРУЖБА АГРО-ІФ» розпочало свою діяльність у 2018 році з кожним роком нарощуючи свій потенціал та розвиваючись в аграрній сфері. Складний для нашої Держави воєнний час дав можливість зрозуміти наскільки міцною є команда та прагнення досягти нових вершин і підтримати країну та людей на шляху до перемоги. Підприємство всіма силами намагається підтримувати економіку України та старанно забезпечує сільськогосподарською продукцією, робочими місцями та надходженнями до бюджету.

 
Відповідальна та професійна команда в поєднанні з потужною та новітньою технікою здатні реалізувати будь-які поставлені цілі.

Саме завдяки відданим своїй праці людям ТОВ «ДРУЖБА АГРО-ІФ» забезпечує якісну продукцію, котра користується попитом серед європейських країн та є конкурентоспроможною як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

 

Наша компанія на даний час обробляє 3 000 гектарів землі у найбільш родючих і сприятливих районах Західного регіону України.

Завдяки використанню сучасних аграрних технологій (такі як системи GPS), котрі дозволяють тримати під контролем всі процеси посівної, потужної техніки, котра завдяки надзвичайно точному калібруванню, забезпечує рівномірні сходи та якісним європейським добривам - обсяги урожаю щорічно зростають.

 
Для вчасного проведення всіх етапів робіт, починаючи з передпосівного комплексу робіт до збору та реалізації урожаю, ТОВ «ДРУЖБА АГРО-ІФ» має власну як сільськогосподарську техніку так і вантажні автомобілі.

Власний автопарк розкриває ширші можливості для здійснення максимально ефективної діяльності.

 

Продукція нашої компанії відповідає міжнародним нормам. Зберігається у спеціально обладнаних складських приміщеннях.

Регулярно проходить безліч лабораторних досліджень та отримує всі необхідні фіто та ветеринарні сертифікати.